obrazek

O mnie

Poznajmy się.

Otwartość na rozwój.

Pasjonuję się wieloma rzeczami. Motoryzacją, wzornictwem, designem czy również filmowaniem i fotografią. Codziennie rozwijam się w każdej z tych dziedzin i staję się coraz lepszy.

Połączenie tych dziedzin pozwala mi na idealny dla mnie podział pracy. Bardzo lubię projektować grafiki, strony internetowe czy aplikacje, ale jednocześnie nie znoszę ciągłej pracy przed ekranem komputera.

Z pasji do ruchu.

Uwielbiam za to podróżować samochodem. Nie ważne, czy cel znajduje się 50 czy 500 kilometrów stąd. Z przyjemnością wsiadam za kierownicę i jadę, by realizować drugą część moich usług – filmy i fotografie. Uwielbiam pracować z innymi ludźmi i tym bardziej satysfakcjonuje mnie, gdy widzę że efekty mojej pracy sprawiają uśmiech zleceniodawcy.

Stąd również nisza fotografii motoryzacyjnej. Kocham motoryzację odkąd pamiętam, poznając ją dzięki legendarnej trójce z “Top Gear”. Później pojawiły się pierwsze komercyjne współprace. Najpierw z twórcą kanału YouTube “Kickster.tv”, Sebastianem Kraszewskim, w charakterze grafika, a później z Zacharem Zawadzkim znanym z redakcji Autocentrum.pl i kanału “Zachar OFF”, jako operator kamery.

Gdzie działam?

Większość moich zajęć pozwala mi współpracować na dowolną odległość, pracując z domu. Czasem jednak niezbędny jest wyjazd celem realizacji choćby sesji zdjęciowej.

Moim głównym obszarem działania w terenie jest Kraków i cała Małopolska, ale również obszar górnego i dolnego Śląska, województw Świętokrzyskiego, Podkarpackiego jak i Mazowieckiego z Warszawą na czele.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się ze mną już teraz.