Kontakt

Działamy?

Jeśli masz pytania dotyczące współpracy ze mną przy dowolnym projekcie w obrębie mojej oferty, możesz skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub poprzez poniższy formularz.

Pracuję w zależności od okoliczności zdalnie lub na terenie województw Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego i Mazowieckiego.

667 071 379

Numer telefonu

kontakt@lscreative.pl

Adres email

Przesłaniem formularza oświadczam, że przeczytałem i zaakceptowałem informacje dotyczące ochrony danych.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy do realizacji.

Administratorem przekazanych danych jest LS Creative.

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania).